Welcome to Teen girls...


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Savjetovanje

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Savjetovanje Empty Savjetovanje Pet Mar 18, 2011 6:16 pm

¤ToDora¤

¤ToDora¤
Admin
Admin

Ovdje se oobratite ukoliko vam je potreban savjet??

2Savjetovanje Empty Re: Savjetovanje Sub Mar 26, 2011 8:09 am

Lilly

Lilly
Admin
Admin

Evo ovako, ne treba meni savet, vec mojoj drugarici...
Juce nam je sve ispericala i kontam sve sada..
Sve je pocelo kad su se on i jos jedan kladili da mogu da joj skinu kacket...xD Znaci sasvim slucajno
I onda su se upoznali itd... Kasnije isli su u adu tamo provodili vreme i tako to xD
Onda su se posvadjali, on je reko njenoj mami da se vidjaju, ona je dozivela stres i dospela u bolnicu - imala je manjak trombocita...
Mama joj je zabranila da se vidja sa njim... Posto su se posvjadjali, ali voleo ju je, napravio ju je ljubomornom - bio je u vezi sa nekom tamo nzm ni ja... To je bilo pre 4 meseca
I juce, on je pita da opet budu zajedno... Ona nije znala sta ce, tako da nam je sve ispricala - meni i jos 2 drugarice... Otisli smo u adu gde su provodili vreme, ispricala nam sve, i ja sam shvatila mnoge stvari koje su mi bile nejasne..
E, sad, kako da joj pomognem? Dal da mu posalje poruku i kaze da se vide, ali da on nikom ne prica (sve govori tati xD) a, ako to sazna njena mama, nece biti dobro... A ako ne posalje tu paruku bice jos teze! Ja sam se probala postaviti na njeno mesto, ali ne mogu shvatiti kako joj je, jer nisam prosla kroz to... Znaci velik je rizik poslati tu poruku... Inace.. ://
Nzm ni ja sama... Ona je mnogo zbunjena... Nzm kako da joj pomognem, savetujem... Zato mi recite sta bi ste vi uradili...! Sigg ste imali iskustva xD
Btw, ona ima 13 godina, a on 14. xD

3Savjetovanje Empty Re: Savjetovanje Sub Mar 26, 2011 10:19 am

¤ToDora¤

¤ToDora¤
Admin
Admin

moj savet je da pristane da se vidi sa njim ,ali ne dase odmah pomire,vec da razgovaraju o prosloj vezi i da li su spremni ponovo uci u istu.mora znati da li je on spreman sutjeti i tajiti vezu dok ona nebude ili dok nebudu spremni i sigurni da ce ih svi prihvatit.Ali to svakako treba u pocetku biti tajna,jer u tim godinama roditelji ljubav smatraju prolazno i igrom,ne shvataju je.
Ali,ako je ona sigurna da ga jos uvek voli,neka pristane,nema sta da izgubi,samo neka razgovaraju,druga je stvar ako on zeli majku sekirati i razboleti opet,ja mislim da ne zeli.
To je moj savet i nek pokusa,a ako ne usppe NA GRESKAMA SE UCI
A NADAM SE DA CE USPETI.. DRZIM FIGE,,,

4Savjetovanje Empty Re: Savjetovanje Sub Mar 26, 2011 10:30 am

Lilly

Lilly
Admin
Admin

Da.. Sigg vam voli, a i on nju - vidi se..
I ja sam mislila da joj kazem da se vide, a opet ne znam... Srce govori da se vide a mozak opet nesto drugo, i na kraju stomak ce presuditi xD
Hvala todoro, videcemo danas,sta cemo i kako cemo, ja cu joj reci da zove pa sta bude... Nek ona odluci..
Javljam vam sta je bilo.. ^^

5Savjetovanje Empty Re: Savjetovanje Sub Mar 26, 2011 11:03 am

¤ToDora¤

¤ToDora¤
Admin
Admin

Nema na cemu,tu smo da pomognemo,kod mohjig drugarica je uspevalo,a sad videcemo,svakako nas obavestavajte. xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu


Vrati se na vrh stranice

 

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions